Ви є тут

Меблі на замовлення: зручність, комфорт, економія

Для того, щоб забезпечити комфорт і зручність собі і своїй родині, недостатньо просто вдало купити квартиру, потрібно її умеблювати, обжити, облаштувати під власні потреби. Придбана нерухомість рідко повністю влаштовує за площею, та розумна і обдумана організація простору дозволяє насолоджуватися комфортом навіть при невеликій житловій площі. Значна роль при цьому відводиться вибору належних меблів, стильних, красивих і функціональних.

Облаштувати квартиру меблями зі смаком і з оптимальними витратами неважко, враховуючи те різноманіття, що пропонується меблевими салонами. Попри це, доволі часто трапляється так, що готові меблеві гарнітури у вітальню чи дитячу не влаштовують за деякими причинами. Нерідко це пов'язано з невеликою площею квартири, де відсутня достатня кількість місця для розміщення меблевого комплекту, який сподобався. Іноді причина криється в особистому прагненні створити ексклюзивний інтер'єр. Для таких випадків Компанія Komandor пропонує меблі на замовлення з індивідуальним дизайном відповідно до розмірів квартири.

Послуги з виробництва меблів користуються популярністю з декількох причин. По-перше, меблі на замовлення виготовляються завжди в індивідуальному порядку. Враховуються особисті смаки власника житла, загальний стиль інтер’єру, параметри і геометричні особливості приміщення. Саме тому ексклюзивні меблі на замовлення – власне те, що виготовляють спеціалізовані фірми. Така продукція виробляється в єдиному екземплярі та володіє специфічними, притаманними лише їй особливостями.

По-друге, індивідуальний підхід дає можливість облаштувати дім не лише зі смаком, а й у відповідності до принципів ергономіки, що, в свою чергу, забезпечують максимальну зручність меблів. По-третє, вартість меблів на замовлення не така висока, як більшість людей помилково вважають. Звичайні корпусні меблі на замовлення коштуватимуть не дорожче, ніж стандартний меблевий комплект, куплений в готовому вигляді.

Виготовлення м’яких меблів на замовлення, дитячого чи кухонного гарнітуру забезпечують не лише їх ексклюзивність, а й універсальність. В першу чергу, це пов’язано з повною відповідністю меблевих комплектів очікуванням замовників. Такі меблі стають не лише окрасою інтер’єру, а його багатофункціональною складовою. У тому, що дрібні деталі мають велике значення, можна переконатися на прикладі кухонних гарнітурів.

Стандартні кухонні меблі можуть виявитися зовсім непрактичними при індивідуальному використанні. Ця незручність може проявлятися у надто високому розміщенні верхніх полиць, некомфортних кутових шафах, низькій робочій поверхні, малій кількості ящиків для зберігання посуду. Виготовлення кухонних меблів на замовлення дає можливість оптимізувати їх габарити під особливості геометрії кухонного приміщення, під побажання та потреби власника. Наприклад, вмонтовані меблі на замовлення дозволять зекономити простір, який на кухні має особливе значення, визначає її ергономічність, затишок і комфортні умови для господарювання. Якщо ж розглядати облаштування кімнати для найменших членів сім’ї, то дитячі меблі на замовлення Командор, виготовлені з перспективою і можливістю трансформації, дозволять повноцінно ними користуватися в міру зростання малюка.

Таким чином, замовлення меблів за індивідуальними розмірами дає змогу максимально корисно використовувати площу житлових, санітарних і господарських приміщень. Більше того, виготовлення меблів за індивідуальним замовленням надає можливість власнику самостійно визначитися зі стилем гарнітуру, формою, кольором і матеріалами, що будуть гармонічно поєднуватись з загальним інтер’єром.

З метою уникнення неприємностей та розчарувань перед тим, як замовити меблі до кухні чи вітальні, необхідно провести ретельні заміри приміщення. Це якраз той випадок, коли краще сім раз відміряти, ніж потім шукати винних. Рекомендуємо довірити заміри професіональному спеціалісту того підприємства, яке Ви обрали в якості виробника гарнітуру. Це буде надійною гарантією того, що у випадку помилки замірника, компанія виправить помилки у розмірах меблів за свій кошт.

Забезпечити максимальну зручність меблів і їх вдале поєднання з загальним інтер’єром дозволить допомога професійного дизайнера. Він не лише врахує особливості приміщення і дасть поради стосовно вибору матеріалів, а й порекомендує найбільш ергономічні вирішення. Такий підхід вкрай важливий при плануванні виготовлення, наприклад, м’яких меблів на замовлення. Залучення професіонала дозволить підібрати оптимальну форму і розміри дивану чи іншого замовленого предмету інтер’єру. Це завадить виникненню хронічного болю у спині чи шиї від неправильного положення тіла під час відпочинку.

Єдина незручність меблів на замовлення – це тривалий термін їх виготовлення. У цьому готові меблеві гарнітури мають безсумнівну перевагу: оплативши покупку і доставку меблів в магазині, можна не зволікаючи готуватися до їх розміщення в помешканні. Та очікування від кількох днів до кількох тижнів варте цього, адже меблі, виготовлені за індивідуальним замовленням, принесуть в домівку не лише затишок, а й безмежний комфорт, заради якого можна трохи почекати.

© 2023 Komandor Україна, офіційний сайт Всі права застережено.